Arme Ozon Sistemleri

Kurumsal Bilgilerimiz
Hakkımızda

Arme Ozon Sistemleri

Ozon Jeneraörleri, Ozon Makineleri ve Ozonlama Sistemleri konusunda değişen ve gelişen teknolojiyi üretimine yansıtmayı hedef edinmiş konusunda uzman bir firmadır.

Deneyimli ve güçlü bir teknik kadroyla yola çıkan ARME Ozon Sistemleri ozon jeneratörlerini sürekli yenilenen modelleri ile en düşük kapasiteden en yüksek kapasiteye kadar üretim yapabilecek şekilde geliştirmiştir.

Müşterilerimizin istek ve taleplerini göz önünde bulundurarak onlara özel; hızlı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik çözümler üretmek temel ilkemizdir. Hitap ettiğimiz sektörde ki firmaların sürdürülebilir kaliteyle elde ettikleri kazançlarını ortak kazanç olarak görmekteyiz. Bunun nedeni, ürünlerimizin geleceğe duyarlı üretimlere, maliyet ve sağlık avantajlarıyla, destek olmasıdır.

Ülkemizin birçok seçkin otellerinde, kapalı alanlarda, gıda üretiminde, su tüketiminde, kreşlerde ve daha birçok sektörde kullanılan ARME OZON SİSTEMLERİ temiz hava sağlar, yüzey bakterilerini yok eder, kötü kokuların giderilmesini sağlar, hijyenik ortamları sağlar.

ARME OZON SİSTEMLERİ tarafından kullanım amacına göre satışı yapılan OZON Sistemleri, müşterilerine kolay kullanım, işlevsellik ve düşük maliyet avantajları sağlamaktadır.

ARME OZON SİSTEMLERİ; sizlere en optimal çözümü sunarak topluma ve doğaya değer vermeyi sürdürerek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Belgelerimiz

Güncel ISO ve CE belgelerimiz ve teknik dökümanımızı incelemek için aşağıdaki bağlantılara göz atabilirsiniz.